Świat odkryć TINY LOVE – zabawka stymulująca rozwój.

swiat odkryć tiny loveNajwiększa zaleta tej zabawki to jej multifunkcyjność – tak naprawdę w cenie jednej zabawki otrzymujemy ich pełen zestaw. „Świat odkryć” to zabawka dwustronna, przeznaczona (strona niebieska) dla dzieci młodszych, w wieku od 3 miesięcy do mniej więcej 9 – 10 oraz dla dzieci starszych (strona seledynowa) dla starszy – od 10 miesiąca do 2 lat.

Maluszki mają do dyspozycji lustereczko i wiatraczek, który odbija różnobarwne kształty, twarzyczkę, która wygrywa melodyjki i mruga po dotknięciu, piszczącą piłeczkę oraz grzechotkę, która uruchamiana jest po naciśnięciu uchwyty. Gwarantuje to długie godziny rozwijającej zabawy.
Druga strona – seledynowa – zawiera 4 przyciski w kształcie instrumentów, z których 3 służą do układania własnych melodii, czwarty natomiast wygrywa klasyczne melodie . Ponadto maskotkę, która po naciśnięciu przycisku wybucha śmiechem, magicznego kwiatka i kilka innych atrakcji czekających na odkrycie.
Różnorodność zabawek w wersji mini sprawia, że dziecko nie nudzi się szybko, a różnorodne czynności wykonywane przy zabawie wpływają całościowo na rozwój dziecka.

This entry was posted in Zabawki and tagged , , , . Bookmark the permalink.